Kočárky pro psy INNOPET

Kočárky pro psy InnoPet - TOP mezi kočárky pro psy

Holandská značka pro kočárky pro psy Innopet je na trhu od roku 2007 a těší se čím dál větší oblibě mezi pejskaři. Tyto kočárky pro psy mají pevnou konstrukci a jsou na nich použity vysoce kvalitní materiály. Kočárky pro psy mají široké využití, lidé je pořizují svým psím mazlíčkům jednak ze zdravotních důvodů pejska, který má problémy s chůzí, nebo je nemocný, ale kočárky pro psy využívají také lidé pro zdravé psy, když jich mají například více, tak jim kočárek pro psy Innopet pomůže s přepravou třeba do lesíka. Kočárek pro psy můžete vzít i na dovolenou a zaparkovat ho např.: na pláži a pejske zůstane pěkně ve stínu, když vy si zrovna užíváte sluníčka. Radi sportujete a pejsek Vám nestíhá třeba na kole, nebo na bruslích? My máme pro Vás řešení a to kočárek pro psy za kolo Innopet Sporty, lze využít přiděláním za kolo, nebo si kočárek vezmete na in-line brusle, nebo na běh. Váš psí kamarád může být s Vám kdykoli, kočárky Innopet Vám to umožní.

Tak tady jsou ty nejoblíbenější kočárky pro psy INNOPET

Kočárek pro psy Innopet Comfort

Velice oblíbený Kočárek pro psy Innopet Comfort se vyrábí ve dvou barevných variantách, můžete vybírat buď růžový kočárek pro psy Comfort s šedými prvky, nebo šedý kočárek pro psy Innopet Comfort. Tyto luxusní kočárky pro psy Innopet mají nafukovací kola a tím docílíte komfortní jízdy pro Vašeho mazlíčka. Kočárek pro psy Comfort lze využít i na tůry do přírody, kdy nafukovací kola Vám umožní jezdit i po náročnějším terénu.

   

Kočárek pro psy Innopet Comfort váží 10kg a max. nosnost je 25kg. Kočárek pro psy Comfort má pevnou a stabilní konstrukci a tím zaručuje pohodlí pro Vašeho mazlíčka. Kočárek pro psy má velice snadné ovládání, jednoduše se skládá, třeba do kufru auta. Kočárek pro psy má aretaci předního kola a spodní úložný koš. Zaujal Vás kočárek pro psy Innopet Comfort? Podívejte se na bližší informace: -růžový kočárek pro psy comfort: https://www.innopet.cz/kocarky-pro-psy-innopet/kocarek-pro-psy-innopet-buggy-comfort-ruzovy/

-šedý kočárek pro psy Comfort: https://www.innopet.cz/kocarky-pro-psy-innopet/kocarek-pro-psy-innopet-buggy-comfort-sedy/

Kočárek pro psy Innopet Comfort Efa

Další velice oblíbený kočárek pro psy s velkými koly pro komfortní jízdu je kočárek pro psy Innopet Comfort Efa, který se vyrábí také ve dvou barevných variantách. Vybírat můžete červený kočárek pro psy Innopet Efa, nebo šedo-černý kočárek pro psy Innopet Efa. Mezi kočárky pro psy Comfort a Comfort Efa je rozdíl v kolech. Kočárky pro psy Comfort mají kola nafukovací, Kočárky pro psy Comfort Efa mají kola plastová. Výborný kočárek jak do města, tak do terénu.

 

Kočárek pro psy Comfort Efa váží 11kg a max. nosnost je 25 kg. Kočárek pro psy Comfort Efa má pevnou a stabilní konstrukci a tím zaručuje pohodlí Vašeho mazlíčka. Kočárek pro psy má velice snadné ovládání, jednoduše se skládá, třeba do kufru auta. Kočárek pro psy má aretaci předního kola a spodní úložný koš. Zaujal Vás kočárek pro psy Innopet Comfort Efa? Podívejte se na bližší informace: -červený kočárek pro psy comfort efa: https://www.innopet.cz/kocarky-pro-psy-innopet/kocarek-pro-psy-innopet-buggy-comfort-efa/

-šedo-černý kočárek pro psy Innopet Comfort Efa: https://www.innopet.cz/kocarky-pro-psy-innopet/kocarek-pro-psy-innopet-buggy-comfort-efa-g-b/

Sportovní kočárek pro psy - Kočárek pro psy za kolo Innopet Sporty

Rádi sportujete a Váš pejsek Vám nestíhá a nechcete jej nechat doma? Máme pro Vás řešení! Sportovní kočárky pro psy Innopet Sporty! Tento kočárek pro psy Vám umožní si vzít svého mazlíčka s sebou. Kočárek pro psy za kolo můžete využít i in-line brusle, běh, nebo chůzi. Kočárek pro psy Innopet Sporty je dodáván včetně červené vlajky, která se uchytí na kočárek a je tak bezpečnostním prvkem na cestách, tak jako reflexní prvky. Nafukovací kola a pevná, stabilní konstrukce zaručí komfortní jízdu.

  

Kočárek pro psy Innopet Hercules

Největší kočárek pro psy je kočárek pro psy Hercules. Velice elegantní a stylový kočárek pro psy v černo-žluté barvě. Kočárek pro psy má velice pevnou konstrukci a je ideální pro psy max. do 50kg.

Všena kola jsou nafukovací a a tak zajistí komfortní jjízu pro Vašeho psa. Kola ke kočárku mají hliníkkové ráfky a odrazky pro lepší viditelnost. Pláštěnka ke kočárku pro psy je dodávána ZDARMA.