Kočárek pro velké psy

Kočárky pro psy Innopet Buggy Mamut.

Kočárky pro velké psy do 50kg, skvělá volba pro Vašeho psa. Kočárky pro velké psy jsou přizpůsobené jejich váze a mají pevnou a stabilní konstrukci. Vstup do kočárku je možný z obou stran kočárku, díky nízkému podloží si může pes pohodlně vlézt do kočárku a poté zase vylézt.. Kočárek pro psy je opatřen více větratlnými částmi a je dodávaný s pláštěnkou ZDARMA.

Hmotnost kočárku: 10,3kg

Nosnost je max.: 50kg

Rozměry kabiny kočárku: 80cm x 50cm x 70cm

Kočárek pro psy Innopet Mamut má bezpečnostní pás k uchycení za kšíry, nebo obojek. Zadní kola jsou opatřeny brdou na zablokování kol.

Průměr předních kol je 18cm, zadních 25cm, kola lze snadno vyjmout jsou opatřeny systémem rychlého uvolnění.

Kočárky pro psy Innopet jsou celosvětově oblíbené díky pevné a stabilní konstrukci a zvolenými materiály. Obal na kočárek lze sundat a vyčistit. Pokud si nebudete vědět rady, rádi poradíme s výběrem. Kočárek pro psy mnohé usnadní i pro nemocné psy, které neujdou větší vzdálenost, nebo už jsou to psí senioři a chůze už může být problém. Kažodopně kočárek pro psa může být velkým pomocníkem při přepravě velkého a těžké ho pejska, který má problém s chůzí. Kočárek pro psa, ale ocení i zdravý pes, který může pěkně ve stínu v pohodlí kočárku odpočívat a pániček může plavat třeba v moři.